Najpierw obejrzeliśmy film „Mandalorian i Grogu”, który dostarczył wielu emocji i świetnej rozrywki. Po seansie przyszedł czas na wspólne chwile w KFC, gdzie nie zabrakło ulubionych smakołyków i pysznych lodów. ![]()
![]()
![]()
To był dzień pełen uśmiechu, dobrej zabawy i integracji. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować Dzień Dziecka, tworząc miłe wspomnienia na zakończenie nauki w szkole podstawowej.







