To był niezwykły czas pełen magicznych opowieści oraz wspólnego odkrywania świata ukrytego w książkach. Z całego
pragniemy podziękować naszym wyjątkowym Czytelnikom, którzy poświęcili swój czas, aby przenieść nas w krainę wyobraźni:
- Pani Monice – mamie Kacperka,
- Pani Natalii – mamie Matyldy,
- Pani Aleksandrze – mamie Poli,
- Pani Darii oraz Szymonowi – pierwszoklasiście z naszej szkoły, mamie i bratu Iguni.
Dziękujemy za każdą przeczytaną stronę, za ciepły głos i za to, że pokazaliście dzieciom, jak wspaniałą przygodą jest czytanie. ![]()
![]()
Jesteśmy dumni z naszych Smerfów, które słuchały z ogromnym zaciekawieniem. Do zobaczenia przy kolejnych lekturach! ![]()
![]()







