27 maja uczniowie klas drugich mieli okazję zmierzyć się w konkursie, który miał na celu wyłonienie mistrza matematyki. Z wielką przyjemnością Pragniemy poinformować, iż mistrzem matematyki klas drugich został Stanisław Linowski.
Wicemistrzem został Iwo Chiliński. Miejsce III zajął Aleksander Staniszewski. Serdecznie Gratulujemy i życzymy wielu równie wspanialych sukcesów... ![]()







