Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 4a, 4b, 5a, 6a, 6b oraz 7b spędzili wyjątkowy dzień na plaży Delfin. Pogoda dopisała, a uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji przygotowanych na tę okazję.
Podczas wyjazdu nie zabrakło wspólnych zabaw, gier i aktywności sportowych, które dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji. Uczniowie chętnie integrowali się doskonale się przy tym bawiąc. Na zakończenie odbyło się ognisko, przy którym można było odpocząć, porozmawiać i wspólnie spędzić czas. Serdecznie dziekujemy pani Marlenie Sinickiej za pomoc w organizacji tego dnia ![]()







