Dzień Dziecka w naszym przedszkolu upłynął pod hasłem „Dziki Zachód”. Dzieci zamieniły się w kowbojów i kowbojki, Indian oraz w bandytów
Brały udział w wesołych zabawach, konkurencjach ruchowych oraz poszukiwaniu skarbów. Nie zabrakło tańców, śmiechu i wspólnej zabawy. To był dzień pełen radości, niezapomnianych wrażeń i uśmiechów.







