BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

OBIADY

Grudziądz 18.08.2023

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że od 21 sierpnia rozpoczynamy zapisy dzieci na obiady szkolne. Warunkiem zapisu dziecka jest wypełnienie deklaracji korzystania z posiłków w stołówce szkolnej. Druk do pobrania znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce  DLA RODZICÓW – Obiady, oraz do odbioru na dyżurce szkolnej w godzinach od 8.00 do 14.00. Deklarację wypełniamy bez punktu nr 3.

Ważna informacja!

Wypełnioną deklarację należy złożyć w sekretariacie szkoły. Deklaracja jest na każde dziecko oddzielnie. Numer konta bankowego dla nowych uczniów, na który rodzic będzie dokonywał wpłat za obiady zostanie wygenerowany po złożeniu deklaracji i przekazany Państwu przez e-dziennik. Dla uczniów korzystających z obiadów w poprzednim roku szkolnym, numer konta bankowego pozostaje bez zmian.

Obiady będą wydawane od 18 września 2023 r. (tj. poniedziałek).

Ponadto informujemy, że brak złożenia deklaracji wyklucza możliwość korzystania z posiłków.

Posiłki dla naszej szkoły dostarczane będą z Grudziądzkiego Centrum Ekonomii Społecznej "POMOST" ( bar „Flisak” ). Nowa stawka za wyżywienie dla ucznia wynosi: 5,75 zł

Serdecznie zapraszamy do korzystania z posiłków.

! TERMIN SKŁADANIA DEKLARACJI: do 6 września !

 

 

Link do pobrania deklaracji

Harmonogram wpłat