BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022r. (czwartek)

Drodzy Uczniowie i Rodzice

8.00 Msza św. w kościele

9.00 Spotkania w klasach z wychowawcami:

Klasa

Wychowawca

Sala

I a

Anna Dobrzyńska-Pakowska

53

I b

Barbara Krajinska

54

II a

Anna Stempień

38

II b

Anita Kołtun

36

III a

Iwona Szymańska

39

III b

Anna Wiśniewska

37

IV a

Halina Stodolska

12

IV b

Dorota Lisewska

17

V a

Aneta Tadrowska

7

V b

Hanna Szulc-Lewandowska

18

VI a

Elżbieta Czubaszek

23

VI b

Hanna Figura

35

VII a

Witold Zygadlewicz

49

VIII a

Paweł Górecki

27

VIII b

Grażyna Redmer

28

Z uczniami klasy 1 na spotkanie w sali z wychowawcą zapraszamy rodziców.

Rodziców pozostałych uczniów zapraszamy na Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 na trybuny hali sportowej o godz. 9.00

Półkolonie w SP 11.

W dniach od 27.06 do 8.07 w naszej szkole odbyły się dwa turnusy półkolonii. W czasie półkolonii integrowaliśmy grupy, nabywaliśmy umiejętności współdziałania w grupie, obcowaliśmy z kulturą i rozwijaliśmy swoje zainteresowania. Jednak najważniejsze, co robiliśmy to wspólnie i radośnie spędzaliśmy czas.

Bez tytuuzapraszamy do obejrzenia

Czytaj więcej: Półkolonie w SP 11.

APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2021/2022

 DSC 0515              23 czerwca 2022 roku, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, na uroczystym apelu pani Dyrektor i  nauczyciele dokonali podsumowania wyników nauczania i wychowania.

Czytaj więcej: APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2021/2022

Uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych

DSC 0514               24 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Grudziądzu odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów. Rozstaliśmy się z uczniami, którzy przez osiem lat tworzyli historię naszej szkoły, doskonalili swoje umiejętności i zdobywali wiedzę

               Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Marlena Treichel, która skierowała wzruszające i ciepłe słowa do tegorocznych absolwentów. Podziękowała również przewodniczącej Rady Rodziców, która przez lata wspierała nasza szkołę. Odbyło się ślubowanie absolwentów oraz wręczenie świadectw z wyróżnieniem najlepszym ósmoklasistom połączone z przekazaniem listów gratulacyjnych ich rodzicom, zaproszonym na dzisiejszą akademię. Następnie uczniowie klas ósmych  odebrali  świadectwa z rąk swoich wychowawców oraz otrzymali pamiątki od koleżanek i kolegów z klas siódmych. Nie zabrakło podziękowań od rodziców. W ich imieniu piękne słowa skierowała do Dyrekcji, nauczycieli ,pracowników obsługi i administracji, a przede wszystkim do bohaterów uroczystości, absolwentów Szkoły Podstawowej nr 11, pani Tatiana Deręgowska. Na zakończenie  uroczystości młodzież przepięknie zatańczyła poloneza.

Czytaj więcej: Uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych

Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III

DSC 032323 czerwca  w klasach I-III odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano i nagrodzono osiągnięcia uczniów.

Dyplom „wzorowego ucznia” otrzymali:

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III

Podkategorie