BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Jesteśmy Laureatem Konkursu

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu „Mierzymy się ze smogiem" i otrzyma dwa ekrany edukacyjne! Projekt napisała Pani dyrektor Marlena Treichel. Dołączymy do projektu ESA – Edukacyjna Sieć Antysmogowa i otrzymamy bezpłatnie pakiet edukacyjny, w skład którego wchodzą: dwa ekrany zamontowane wewnątrz budynku szkoły do wyświetlania danych pomiarowych oraz prezentacji treści edukacyjnych; szkolenia dla nauczycieli koordynatorów i dostęp do cyfrowych materiałów edukacyjnych. Jedenastka jest Liderem Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu i takie projekty nas cieszą. W ten sposób nie tylko nasza społeczność szkolna, ale i lokalna, będzie miała bieżące informacje o jakości powietrza.

Brawo My!

Jesteśmy Laureatem Konkursu Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu „Mierzymy się ze smogiem" i otrzyma dwa ekrany edukacyjne! Projekt napisała Pani dyrektor Marlena Treichel. Dołączymy do projektu ESA – Edukacyjna Sieć Antysmogowa i otrzymamy bezpłatnie pakiet edukacyjny, w skład którego wchodzą: dwa ekrany zamontowane wewnątrz budynku szkoły do wyświetlania danych pomiarowych oraz prezentacji treści edukacyjnych; szkolenia dla nauczycieli koordynatorów i dostęp do cyfrowych materiałów edukacyjnych. Jedenastka jest Liderem Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu i takie projekty nas cieszą. W ten sposób nie tylko nasza społeczność szkolna, ale i lokalna, będzie miała bieżące informacje o jakości powietrza.

Brawo My!

 

Zlot Aktywny Szkół

353948035 2163270893884197 7521681039459850382 nW dniach 29-30 czerwca Pani Dyrektor Marlena Treichel reprezentowała naszą szkołę podczas Ogólnopolskiego Zlotu Szkół, które aktywnie działają w zakresie upowszechniania wiedzy na temat bezpieczeństwa w internecie. Po oficjalnym rozpoczęcie i przywitanie uczestników odbyły się genialne zajęcia teambuildingowe, warsztaty Centrum Nauki Kopernik "Energia prawdziwie zielona - to jaka?"oraz zwiedzanie wystawy "Przyszłość jest dziś".

Czytaj więcej: Zlot Aktywny Szkół

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW W ROKU SZKOLNYM 2022-2023

logo 2023 06 23               23 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Grudziądzu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/23 i pożegnania absolwentów. Z murami naszej szkoły rozstali się  uczniowie, którzy przez osiem lat tworzyli jej historię , doskonalili tu swoje umiejętności i zdobywali wiedzę.

               Po odśpiewaniu hymnu, przekazaniu sztandaru nowemu pocztowi głos zabrała pani dyrektor Marlena Treichel, która skierowała wzruszające i ciepłe słowa do tegorocznych absolwentów i ich rodziców. Podziękowała nauczycielom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły z okazji zakończenia roku szkolnego. Pogratulowała przewodniczącej Rady Rodziców za organizację 3 edycji Balu Rodzinnego. Po pani dyrektor głos zabrał proboszcz miejscowej parafii ksiądz kanonik Bogdan Tułodziecki oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta Grudziądza -  Krzysztof  Kosiński.

Czytaj więcej: UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW W ROKU SZKOLNYM 2022-2023

WAKACJE

Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu

DSC 0121 (Kopiowanie)                   22 czerwca odbył się apel, podczas którego podsumowane zostały wyniki w nauce i zachowaniu w klasach 4 -8 oraz wręczono nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe.

Jednym z ważniejszych sukcesów jest zdobycie stypendium naukowego. Możemy z dumą podkreślić, że nagrodę tę otrzymało 13 uczniów z kl. 4-7: Dominik Brucki, Aleksandra Nowak, Zofia Pytlakowska, Franciszek Wiśniewski, Ksawery Wiśniewski, Kalina Gutkowska, Maja Kerber, Maria Skowrońska, Marta Rabanowska, Wiktoria Kaszuba, Amelia Zakrzewska, Gracjan Sielski i Adam Pepliński.

Czytaj więcej: Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu