BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

„Ale to już było i nie wróci więcej” – uroczyste pożegnanie absolwentów gimnazjum.

Dnia 23 czerwca odbyła się w naszej szkole doniosła uroczystość pożegnania uczniów klasy trzeciej gimnazjum. Uczestniczyli w niej, oprócz uczniów, dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, grono pedagogiczne, rodzice oraz przedstawiciele klas młodszych. Na uroczystości nie zabrakło słów podziękowań, wspomnień, ale także łez. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas II, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i na pamiątkę wspólnie spędzonych lat wręczyli im upominki.

Na koniec uroczystości absolwenci zaśpiewali wspólnie piosenkę „Ostatni raz z moją klasą”, co odzwierciedliło zamknięcie pewnego etapu w ich życiu.

Poczet sztandarowy

image001

Absolwenci 2017

image003

Uczestniczący w uroczystości

image005

 

Przekazanie symbolu szkoły młodszym uczniom

image001 (2)

 

Przemówienie pani Dyrektor Marleny Treichel do absolwentów, rodziców, nauczycieli i gości

image003 (2)

 

Stypendium naukowe za najlepsze wyniki w nauce otrzymali:

 1. Agnieszka Żywiecka – średnia 5,5

 2. Martyna Koza – 5,39

 3. Nina Ziółkowska – 5,33

 4. Oliwia Żmijewska – 5,33

 5. Julia Deręgowska – 5,28

 6. Natalia Kminikowska – 5,17

 7. Miłosz Majerowski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii

image005 (2)

 

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały:

 1. Agnieszka Żywiecka – średnia 5,5

 2. Martyna Koza – 5,39

 3. Nina Ziółkowska – 5,33

 4. Oliwia Żmijewska – 5,33

 5. Julia Deręgowska – 5,28

 6. Natalia Kminikowska – 5,17

image007

 image009

 

 

Podziękowanie rodzicom szczególnie zaangażowanym

 image001 (3)

 

 

Przemówienie przedstawiciela rodziców - Pani Tatiany Deręgowskiej

image003 (3)

 

Nagroda - Laureat konkursu przedmiotowego z Historii

image005 (3)

 

Uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 70% z egzaminu gimnazjalnego

 Julia Deręgowska – 84%

 Martyna Gzella – 74%

 Martyna Koza – 76%

 Filip Szumiłowski – 75%

 Bartosz Wittkowski – 77%

 Nina Ziółkowska – 86%

 Oliwia Żmijewska – 83%

 Agnieszka Żywiecka – 94%

 

Losowanie nagrody za wyniki z egzaminu gimnazjalnego

image007 (2)

 

Nagrodę wygrała –Martyna Gzella

 image009 (2)

 

Ślubowanie klas III

image001 (4)

 

Niespodzianki przygotowane przez uczniów klas II dla trzecioklasistów

image003 (4)

image005 (4)

image007 (3)

 

Podziękowania od klasy III

image009 (3)

 

Podziękowanie dla wychowawcy

image011

 

Podziękowanie dla Dyrekcji

image013

image015

image017

 

 

 

Podziękowanie dla nauczycieli

image019

image021

 

 

Podziękowanie dla rodziców

image023

image025

 

Piosenka na pożegnanie

image027

 

Ostatnie wspólne zdjęcie

image029