BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "aby polska polską była - w wiktorze kulerskim siła!

17 czerwca w dziale dla dzieci i młodzieży biblioteki miejska im. w. kulerskiego w grudziądzu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "aby polska polską była - w wiktorze kulerskim siła!", który był adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. konkurs organizowany był w ramach projektu "wiktor kulerski in memoriam". wpłynęło 13 prac. komisja w składzie: krystyna janowska, danuta jóźwiak-rezmer i barbara labocha-zielińska przyznała nagrody 4 osobom

W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
I nagroda: Magdalena Czeladka - SP 2
II nagroda: Patrycja Małaczewska - SP Piaski
III nagroda: Adam Jażdżewski - SP 4

W KATEGORII SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH:
I nagroda: Klaudia Stefaniak - Gim. 1
II i III nagroda - nie przyznano

Wszyscy uczestnicy konkursu, m. in Martyna Szczepańska z Vb i Zuzanna Szumiłowska z klasy III b otrzymały karty podarunkowe do Empiku o różnej wartości. Nagrody sfinansowano ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A.

Gratulujemy