BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci_23_24/2023_11_14_esa oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzień Czystego Powietrza w Jedenastce!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci_23_24/2023_11_14_esa oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

347249836 256495686986007 8368722587604733146 n

We wtorek 14 listopada, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Czystego Powietrza. Na monitorach uzyskanych ze współpracy z ESA - Edukacyjna Sieć Antysmogowa https://www.facebook.com/ESAnaskpl mogliśmy oglądać specjalnie na ten dzień dedykowane grafiki związane z ochroną powietrza. Uczniowie mogli dokonać pomiaru jakości powietrza miernikiem Dust Air. Okazało się, że powietrze w Mniszku mamy całkiem dobre Na zajęciach graliśmy w gry multimedialne, które dostępne są tutaj https://esa.nask.pl/sudoku-smogowe/ ; https://eduesa.nask.pl/pogromca-smogu. Na dużej przerwie dzieci wykonywały prace plastyczne "Co nas truje, a co chroni" oraz rozwiązywali zagadki i łamigłówki. A to wszystko dla naszego dobra, dla naszego zdrowia, dla czystego powietrza Dzień Czystego Powietrza w Jedenastce! We wtorek 14 listopada, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Czystego Powietrza. Na monitorach uzyskanych ze współpracy z ESA - Edukacyjna Sieć Antysmogowa https://www.facebook.com/ESAnaskpl mogliśmy oglądać specjalnie na ten dzień dedykowane grafiki związane z ochroną powietrza. Uczniowie mogli dokonać pomiaru jakości powietrza miernikiem Dust Air. Okazało się, że powietrze w Mniszku mamy całkiem dobre Na zajęciach graliśmy w gry multimedialne, które dostępne są tutaj https://esa.nask.pl/sudoku-smogowe/ ; https://eduesa.nask.pl/pogromca-smogu. Na dużej przerwie dzieci wykonywały prace plastyczne "Co nas truje, a co chroni" oraz rozwiązywali zagadki i łamigłówki. A to wszystko dla naszego dobra, dla naszego zdrowia, dla czystego powietrza

   {gallery}/aktualnosci_23_24/2023_11_14_esa/{/gallery}